KIM JESTEŚMY?

Budda Play to lokal dla każdej osoby, która poszukuje miejsca, w którym chce się odprężyć, zabawić, czy zobaczyć ze znajomymi. Nie spotkasz się tu także z ograniczeniami wiekowymi! W nasze progi zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i starszych.

Klimatycznie zaaranżowane, ponad 230 m kw wnętrze przygotowane specjalnie pod rozrywkę:

stanowiska z konsolami oraz kontrolerami ruchu

telewizory

rzutniki z wielkimi ekranami 

gamingowe  komputery

karaoke

Niektórzy przyjdą, aby pograć samotnie, inni zbiorą paczkę znajomych i przyjdą na gierkową nockę, podczas gdy jeszcze inni postanowią odwiedzić nas na seansie filmowym. Wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach! Chętnie przygotujemy także miejsce na szkolenie dla Twojej firmy oraz imprezę urodzinową.

Wachlarz usług, które oferujemy jest naprawdę szeroki. Wychodząc na przeciw naszym klientom przenosimy ich również w świat wirtualnej rzeczywistości.

JAK DZIAŁAMY?

Na co dzień lokal jest czynny od 10.00 - 18.00, a nawet 24.00. W każdej chwili możesz przyjść pograć samotnie lub ze znajomymi. Do dyspozycji masz Twój kawałek podłogi - w czasie pobytu korzystasz z całego dostępnego zaplecza sprzętowego.

Zależy Ci na innych godzinach? Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz nam o swoim pomyśle. Zaplanujemy dla Ciebie, Twoich znajomych lub firmy wyjątkowe wydarzenie na jakim jeszcze nie byliście.

ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Potrzebujesz dobrego sprzętu do zorganizowania turnieju, bądź swojego stoiska targowego? U nas bez problemu możesz wynająć super wydajny sprzęt komputerowy oraz konferencyjny. Dodatkowo pomożemy Ci w aranżacji Twojego pomysłu, wypożyczając Ci super wygodne poduchy, czy fotele kubełkowe.

Aktualności

Dołącz do nas na Facebooku

1 week ago
Recenzja #7 - Utomik: 1000 gier za 7 dolarów!

Zapraszamy na najnowszą recenzję 🎮 platformy Utomik która udostępnia prawie 1000 😮 tytułów na PC! 💻🖥️

♫ Podobało się? Zostaw łapkę w górę! ♫ ♫ Nie zapomnij o subie! 😀 ♫ ∗ UTOMIK: https://www.utomik.com - zacznij swój 14 dniowy trial 🙂 ∗ Budda Play : http://...

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago
Recenzja #6 - Shadow of the Tomb Raider (PREMIERA!)

Zapraszamy na premierową recenzję gry Shadow of the Tomb Raider 😮😮😮 od CENEGA! Dajcie znać w komentarzach 💬 co myślicie o ostatniej części trylogii! 🎮🤔

♫ Podobało się? Zostaw łapkę w górę! ♫ ♫ Nie zapomnij o subie! 😀 ♫ ∗ CENEGA: https://www.facebook.com/CENEGA/ ∗ Budda Play : http://fb.com/BuddaPlay ∗ ∗ Fik...

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
3 weeks ago
Zdjęcia z posta użytkownika Budda Play - Twój kawałek podłogi

Drugi dzień eventu w CH Tulipan. Zapraszamy!

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 month ago
Podgląd #1 - Benq Zowie XL 2540 - 240Hz dla graczy!

Nowy film na naszym Buddowym kanale o monitorach 240hz od BenQ Polska 🙂 Tym razem nowy sprzęt przedstawi wam Maks.

♫ Podobało się? Zostaw łapkę w górę! ♫ ♫ Nie zapomnij o subie! 😀 ♫ ∗ Budda Play : http://fb.com/BuddaPlay ∗ ∗ https://www.facebook.com/BenQPL/ ∗ Twitter : h...

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Chcesz widzieć więcej

Zobacz nas na Youtube

ZAUFALI NAM