KIM JESTEŚMY?

Budda Play to lokal dla każdej osoby, która poszukuje miejsca, w którym chce się odprężyć, zabawić, czy zobaczyć ze znajomymi. Nie spotkasz się tu także z ograniczeniami wiekowymi! W nasze progi zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i starszych.

Klimatycznie zaaranżowane, ponad 230 m kw wnętrze przygotowane specjalnie pod rozrywkę:

stanowiska z konsolami oraz kontrolerami ruchu

telewizory

rzutniki z wielkimi ekranami 

gamingowe  komputery

karaoke

Niektórzy przyjdą, aby pograć samotnie, inni zbiorą paczkę znajomych i przyjdą na gierkową nockę, podczas gdy jeszcze inni postanowią odwiedzić nas na seansie filmowym. Wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach! Chętnie przygotujemy także miejsce na szkolenie dla Twojej firmy oraz imprezę urodzinową.

Wachlarz usług, które oferujemy jest naprawdę szeroki. Wychodząc na przeciw naszym klientom przenosimy ich również w świat wirtualnej rzeczywistości.

JAK DZIAŁAMY?

Na co dzień lokal jest czynny od 10.00 - 18.00, a nawet 24.00. W każdej chwili możesz przyjść pograć samotnie lub ze znajomymi. Do dyspozycji masz Twój kawałek podłogi - w czasie pobytu korzystasz z całego dostępnego zaplecza sprzętowego.

Zależy Ci na innych godzinach? Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz nam o swoim pomyśle. Zaplanujemy dla Ciebie, Twoich znajomych lub firmy wyjątkowe wydarzenie na jakim jeszcze nie byliście.

ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Potrzebujesz dobrego sprzętu do zorganizowania turnieju, bądź swojego stoiska targowego? U nas bez problemu możesz wynająć super wydajny sprzęt komputerowy oraz konferencyjny. Dodatkowo pomożemy Ci w aranżacji Twojego pomysłu, wypożyczając Ci super wygodne poduchy, czy fotele kubełkowe.

Aktualności

Dołącz do nas na Facebooku

1 day ago
Ja, Rock

Tak było na streamie z 26 finału WOŚP w Budda Play - Twój kawałek podłogi!

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 day ago

Przez trzy dni 26-28.01.2018 na klientów Atrium Redutaczeka prawdziwe gamingowe miasteczko pełne nowinek z rynku gier oraz turniejów i rozgrywek przygotowanych w pięciu strefach eventowych:
- ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 days ago
MindCloud

Są jeszcze miejsca na superowe minecraftowe półkolonie (22-26.01) w tematyce podróży dookoła świata (każdego dnia "zwiedzamy" inny kontynent, w programie zajęcia przy komputerze 1,5h +zabawy ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
3 days ago
Ja,Rock! - LIVE - Ja, Rock!

Ciągle się bawimy, dołączcie do nas 🙂

https://jarock.pl/live/jarock

26 Finał WOŚP razem z Ja,Rock & Budda Play w niedzielę 14 stycznia o 12:00

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Chcesz widzieć więcej

Zobacz nas na Youtube

ZAUFALI NAM