KIM JESTEŚMY?

Budda Play to lokal dla każdej osoby, która poszukuje miejsca, w którym chce się odprężyć, zabawić, czy zobaczyć ze znajomymi. Nie spotkasz się tu także z ograniczeniami wiekowymi! W nasze progi zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i starszych.

Klimatycznie zaaranżowane, ponad 230 m kw wnętrze przygotowane specjalnie pod rozrywkę:

stanowiska z konsolami oraz kontrolerami ruchu

telewizory

rzutniki z wielkimi ekranami 

gamingowe  komputery

karaoke

Niektórzy przyjdą, aby pograć samotnie, inni zbiorą paczkę znajomych i przyjdą na gierkową nockę, podczas gdy jeszcze inni postanowią odwiedzić nas na seansie filmowym. Wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach! Chętnie przygotujemy także miejsce na szkolenie dla Twojej firmy oraz imprezę urodzinową.

Wachlarz usług, które oferujemy jest naprawdę szeroki. Wychodząc na przeciw naszym klientom przenosimy ich również w świat wirtualnej rzeczywistości.

JAK DZIAŁAMY?

Na co dzień lokal jest czynny od 10.00 - 18.00, a nawet 24.00. W każdej chwili możesz przyjść pograć samotnie lub ze znajomymi. Do dyspozycji masz Twój kawałek podłogi - w czasie pobytu korzystasz z całego dostępnego zaplecza sprzętowego.

Zależy Ci na innych godzinach? Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz nam o swoim pomyśle. Zaplanujemy dla Ciebie, Twoich znajomych lub firmy wyjątkowe wydarzenie na jakim jeszcze nie byliście.

ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Potrzebujesz dobrego sprzętu do zorganizowania turnieju, bądź swojego stoiska targowego? U nas bez problemu możesz wynająć super wydajny sprzęt komputerowy oraz konferencyjny. Dodatkowo pomożemy Ci w aranżacji Twojego pomysłu, wypożyczając Ci super wygodne poduchy, czy fotele kubełkowe.

Aktualności

Dołącz do nas na Facebooku

3 weeks ago

!!!STARTUJEMY 1.7.2018!!!
Co miesiąc każda osoba może odebrać jedną darmową godzinę grania w lokalu BuddaPlay na mega sprzęcie -monitory Zowie 240Hz i maszyny Hiro.
Przed włączeniem gry, ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 month ago
Zdjęcia z posta użytkownika Budda Play - Twój kawałek podłogi

Zapraszamy Wszystkich na Pixel World w CH Korona we Wrocławiu.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 month ago
On Fire

AGO Esports, Piotr 'izak' Skowyrski team, DESTROY, Fortnoit, GROM Clan, InHarmony Gaming, Invizy Esport, On Fire, PACT, PRIDE, Team Fortnite Polska i Vex.esport na jednym serwerze! 🏆 Pierwsza ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 month ago

02-03 czerwca zapraszamy Was do Centrum Handlowe Korona ! Kolejna odsłona Pixel World to mega sprzęt: ZOWIE e-Sports, BenQ Polska, Razer, NTT System, HIRO, GIGABYTE, noblechairs, TP-Link Polska ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Chcesz widzieć więcej

Zobacz nas na Youtube

ZAUFALI NAM