KIM JESTEŚMY?

Budda Play to lokal dla każdej osoby, która poszukuje miejsca, w którym chce się odprężyć, zabawić, czy zobaczyć ze znajomymi. Nie spotkasz się tu także z ograniczeniami wiekowymi! W nasze progi zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i starszych.

Klimatycznie zaaranżowane, ponad 230 m kw wnętrze przygotowane specjalnie pod rozrywkę:

stanowiska z konsolami oraz kontrolerami ruchu

telewizory

rzutniki z wielkimi ekranami 

gamingowe  komputery

karaoke

Niektórzy przyjdą, aby pograć samotnie, inni zbiorą paczkę znajomych i przyjdą na gierkową nockę, podczas gdy jeszcze inni postanowią odwiedzić nas na seansie filmowym. Wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach! Chętnie przygotujemy także miejsce na szkolenie dla Twojej firmy oraz imprezę urodzinową.

Wachlarz usług, które oferujemy jest naprawdę szeroki. Wychodząc na przeciw naszym klientom przenosimy ich również w świat wirtualnej rzeczywistości.

JAK DZIAŁAMY?

Na co dzień lokal jest czynny od 10.00 - 18.00, a nawet 24.00. W każdej chwili możesz przyjść pograć samotnie lub ze znajomymi. Do dyspozycji masz Twój kawałek podłogi - w czasie pobytu korzystasz z całego dostępnego zaplecza sprzętowego.

Zależy Ci na innych godzinach? Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz nam o swoim pomyśle. Zaplanujemy dla Ciebie, Twoich znajomych lub firmy wyjątkowe wydarzenie na jakim jeszcze nie byliście.

ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Potrzebujesz dobrego sprzętu do zorganizowania turnieju, bądź swojego stoiska targowego? U nas bez problemu możesz wynająć super wydajny sprzęt komputerowy oraz konferencyjny. Dodatkowo pomożemy Ci w aranżacji Twojego pomysłu, wypożyczając Ci super wygodne poduchy, czy fotele kubełkowe.

Aktualności

Dołącz do nas na Facebooku

1 week ago
Pomoc dla Olafa - nie poddamy się

3 lata temu Olaf pokonał nowotwór. Nie potrzebował pieniędzy, więc te, które zebraliśmy, przekazał innym, którzy wciąż walczyli. Pomogły wielu osobom. Tym razem to on potrzebuje znowu ... See more

- A pan, panie doktorze, wolałby ostatnie miesiące życia spędzić w klapkach na plaży, czy w szpitalu podpięty pod kroplówkę? – taka reakcja na propozycję leczenia paliatywnego zszokowała ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago
Zdjęcia z posta użytkownika Budda Play - Twój kawałek podłogi

KOLEJNA DOSTAWA! Tym razem to coś większego. CDP - dystrybucja gier wysłało nam:
Call of Duty WWII, w której wcielimy się w członków I Dywizji Piechoty walczących na wszystkich ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago

DOSTAWA! Już dziś zagraj u nas w lokalu w Trackmanie na WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI. Możecie wejść do szalonego wyścigu dzięki Ubisoft Zapraszamy!

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 weeks ago

Już jutro - PIĄĄĄĄĄTUNIOOOO!!! Wreszcie oczekiwany weekend, a co najlepsze wyjazd na IEM! Będzie się działo!
W związku z tym świętem graczy, spóźnioną gwiazdką, cała ekipa Buddy ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Chcesz widzieć więcej

Zobacz nas na Youtube

ZAUFALI NAM