KIM JESTEŚMY?

Budda Play to lokal dla każdej osoby, która poszukuje miejsca, w którym chce się odprężyć, zabawić, czy zobaczyć ze znajomymi. Nie spotkasz się tu także z ograniczeniami wiekowymi! W nasze progi zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i starszych.

Klimatycznie zaaranżowane, ponad 230 m kw wnętrze przygotowane specjalnie pod rozrywkę:

stanowiska z konsolami oraz kontrolerami ruchu

telewizory

rzutniki z wielkimi ekranami 

gamingowe  komputery

karaoke

Niektórzy przyjdą, aby pograć samotnie, inni zbiorą paczkę znajomych i przyjdą na gierkową nockę, podczas gdy jeszcze inni postanowią odwiedzić nas na seansie filmowym. Wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach! Chętnie przygotujemy także miejsce na szkolenie dla Twojej firmy oraz imprezę urodzinową.

Wachlarz usług, które oferujemy jest naprawdę szeroki. Wychodząc na przeciw naszym klientom przenosimy ich również w świat wirtualnej rzeczywistości.

JAK DZIAŁAMY?

Na co dzień lokal jest czynny od 10.00 - 18.00, a nawet 24.00. W każdej chwili możesz przyjść pograć samotnie lub ze znajomymi. Do dyspozycji masz Twój kawałek podłogi - w czasie pobytu korzystasz z całego dostępnego zaplecza sprzętowego.

Zależy Ci na innych godzinach? Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz nam o swoim pomyśle. Zaplanujemy dla Ciebie, Twoich znajomych lub firmy wyjątkowe wydarzenie na jakim jeszcze nie byliście.

ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Potrzebujesz dobrego sprzętu do zorganizowania turnieju, bądź swojego stoiska targowego? U nas bez problemu możesz wynająć super wydajny sprzęt komputerowy oraz konferencyjny. Dodatkowo pomożemy Ci w aranżacji Twojego pomysłu, wypożyczając Ci super wygodne poduchy, czy fotele kubełkowe.

Aktualności

Dołącz do nas na Facebooku

3 days ago
"Gaming World" czyli raj dla miłośników gier komputerowych w CH Rondo [zdjęcia] - expressbydgoski.pl

http://www.expressbydgoski.pl/aktualnosci/g/gaming-world-czyli-raj-dla-milosnikow-gier-komputerowych-w-ch-rondo-zdjecia,12493189,25604367/

To nasze dzieło😉

W CH Rondo coś dla miłośników gier komputerowych. Atrakcja nazywa się "Gaming World" i adresowana jest do miłośników gier komputerowych oraz e-sportu. Przez dwa dni – w dniach 16 i 17 ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
6 days ago

Dzień drugi w Bydgoszczy 🙂
Zapraszamy do C.H. Rondo 🙂

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
6 days ago
Zdjęcia z posta użytkownika Budda Play - Twój kawałek podłogi

Kolejny dzień jesteśmy dla Was w CH Rondo w Bydgoszczy.Zapraszamy!Rozgrywki 12-18 a cała zabawa do 20.00.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 week ago
Zdjęcia z posta użytkownika Budda Play - Twój kawałek podłogi

Zameldowani w CH RONDO.Zapraszamy.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Chcesz widzieć więcej

Zobacz nas na Youtube

ZAUFALI NAM